Тротуарна плитка Золотий Мандарин Венеція 60мм

Код
25206
645,00 ₴
В наявності
Тротуарна плитка Золотий Мандарин Венеція 60мм
Колекція: Венеція
Висота: 60мм
Колір: Колор-Мікс
Наявність фаски: З фаскою
Тип плитки: Дизайнерська
Купити в 1 клік

Пройти байдуже повз такі лінії та рельєфи, якими наділена тротуарна плитка Венеція Золотий Мандарин – неможливо! Прикраса будь-яких володінь, мрія італійських вулиць та парків, світ краси та довершеність фарб - це ексклюзивна тротуарна плитка.

Тротуарна плитка Венеція Золотий Мандарин складається з трьох каменів різних форм, що йдуть у комплекті. Її хвилясті грані нагадують неповторний колорит венеціанських каналів. Нестандартна, легка, романтична Венеція стане справжньою окрасою будь-якої садиби.

Вона здатна надати розкішного вигляду навіть самому пересічному ландшафтному дизайну. Правильна геометрична форма класичного прямокутника надасть укладанню доглянутого та благородного вигляду.

Тротуарна плитка Венеція Золотий Мандарин виконана під натуральний камінь, що надає оформленню розкішної території. Довговічність плитки Венеція не викликає сумнівів, адже вона виготовлена із сировини екстракласу: десятки років пройдуть без наслідків для цього чудового каменю. З роками насиченість кольору плитки Венеція не стане меншою, зберігаючи привабливість ландшафтного дизайну.

Поверхня плитки Венеція має шорсткість, що актуально у дощову погоду як превентивний захід падіння внаслідок слизьких доріжок. Плитка Венеція стійко перенесе низку пір року, однаково байдуже ставлячись до низьких температур у морози та літню спеку. Забезпечити підтримку чистоти плитки Венеція для Вас не буде додатковою турботою, достатньо поливу зі шланга.

Виробник Золотий Мандарин
Висота, мм 60
Наявність фаски З фаскою
Вид плитки Дизайнерська
Колекція Венеція
Колір Колор-мікс
×
Купити в 1 клік