Будівельні суміші

Фільтр

Позиції 1-12 з 152

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 152

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Оздоблювальні матеріали

Сучасні стандарти будівництва мають на увазі використання сучасних оздоблювальних матеріалів. Їх вибір залежить не тільки від особистих переваг, але і від параметрів будівлі, в якій будуть проводитися оздоблювальні роботи.
До основних матеріалів для оздоблення приміщень відносяться: гіпсокартонґрунтівкашпаклівкатинькуванняфарбування. Крім цього, сьогодні обов'язковим етапом будівництва є утеплення будівлі, з цією метою використовуються утеплювальні матеріали для зовнішніх і внутрішніх стін.

Шпаклівка використовується для вирівнювання стін, стель перед проведенням наступних етапів оздоблювальних робіт – фарбування, обклеювання шпалерами та ін. Існують стартові, фінішні, спеціальні та декоративні шпаклівки.

Ґрунтівка використовується для покращення стану поверхні стін, стель. Спеціальні склади дозволяють зміцнити частинки тинькування. Також існують спеціальні ґрунтовки, які допомагають вирівняти стіни.

Наливні підлоги - це один із найсучасніших і якісних оздоблювальних матеріалів для підлоги. Роботи проводяться за допомогою спеціальних сумішей, які в залежності від обраної технології поділяються на вирівняльні та самовирівненні.

Компанія "Прем'єр Буд" надає можливість купити будь-які оздоблювальні матеріали в Києві та по Україні, з можливою організацією Доставлення.