• (067) 700-65-14
  • (050) 406-11-46
<текст не використовується в системі>0Item(s)

ваш кошик порожній

Product was successfully added to your shopping cart.

Тротуарна плитка Кирпичик без фаски 60мм Капучіно, ГАРТЕК

Короткий опис

Тротуарна плитка ГАРТЕК Цегла без фаски 200х100х60 Капучіно Колор-мікс має рівні,без фасок краї й підійде для укладання найрізноманітніших ландшафтів.

Доступність: у наявності

400,00 грн

Подробиці

Тротуарна плитка ГАРТЕК Цегла без фаски 200х100х60 Капучино Колор-мікс має рівні, без фасок краї й підійде для укладання найрізноманітніших ландшафтів. При укладанні цією плиткою виходить рівна поверхня, що дуже зручно для ходьби.

Вимощений цією бруківкою майданчик виконаний у двох-, або триколірній викладці буде мати свій неповторний візерунок. Дана тротуарна плитка не слизька завдяки шорсткій поверхні, а також при правильному укладанні бруківки калюжі на ній не утворюються - дощова вода стікатиме у водостоки.

Тротуарна плитка ГАРТЕК Цегла без фаски 200х100х60 Капучино Колор-мікс проста в обслуговуванні та при укладанні, дешевша бетонного та асфальтного покриття, екологічна і не виділяє летких нафтопродуктів у спеку.

Вона володіє високим рівнем стійкості до механічних впливів та низьких температур, що гарантує відсутність тріщин, відколів й інших ушкоджень упродовж довгого періоду експлуатації

Метки

Если Ваша метка состоит из нескольких слов — заключите её в одинарные кавычки, например: 'для гостиной'.
Вы можете указать сразу несколько меток: для разделения метод используйте пробел.

  1. Написати відгук

Будемо раді отримати Ваш відгук!