Ромб великий полірованний Золотий мандарин

Код
25586
1 700,00 ₴
В наявності
Ромб великий полірований Золотий мандарин - це надійне покриття для підлоги, яке оптимально підходить для приміщень з високим рівнем вологості, облицювання альтанок, мансард і терас. Легкий монтаж та невибагливість у догляді роблять плитку популярним будівельним матеріалом.
Купити в 1 клік

Ромб великий полірований Золотий мандарин - це надійне покриття для підлоги, яке оптимально підходить для приміщень з високим рівнем вологості, облицювання альтанок, мансард і терас.

Легкий монтаж та невибагливість у догляді роблять плитку популярним будівельним матеріалом.

Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана композиція кольорового бетону.

Застосування: Підходить для зон пішохідного руху, а також витримує навантаження руху вантажного транспорту (залежно від інтенсивності навантажень і товщини каменю), за умови дотримання технології укладання.

Розмір, мм: 320х190; 205х205. Висота, мм: 23. Клас бетону: B30. Вага, кг/кв.м: 51,7 Морозостійкість, цикл: F200. Водопоглинання, %: не більше 6. Стирання, г/см кв.: не більше 0,7. Граничні відхилення розмірів, ± мм: 3.

Інші переваги: Висока міцність на стиск. Простий монтаж. Зручне транспортування. Легка заміна пошкодженої плитки, не демонтуючи все покриття. Пожежна безпека.

×
Купити в 1 клік