Фаво плитка для терас та майданчиків Золотий мандарин

Код
25588
950,00 ₴
В наявності
Фаво плитка для терас та майданчиків Золотий мандарин - це надійне покриття для підлоги, яке оптимально підходить для приміщень з високим рівнем вологості, облицювання альтанок, мансард і терас. Легкий монтаж та невибагливість у догляді роблять плитку популярним будівельним матеріалом.
Купити в 1 клік

Фаво плитка для терас та майданчиків Золотий мандарин - це надійне покриття для підлоги, яке оптимально підходить для приміщень з високим рівнем вологості, облицювання альтанок, мансард і терас.

Легкий монтаж та невибагливість у догляді роблять плитку популярним будівельним матеріалом. Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорового бетону.

Застосування: Підходить для зон пішохідного руху, а також витримує навантаження руху вантажного транспорту (залежно від інтенсивності навантажень і товщини каменю), за умови дотримання технології укладання.

Розміри, мм: 400х400; 405х200; 200х200. Висота, мм: 20 Клас бетону: В30. Вага, кг/кв.м: 45. Морозостійкість, цикл: F200. Водопоглинання, %: не більше 6. Стирання, г/см кв. не більше: 0,7. Граничні відхилення розмірів, ± мм: 3

Інші переваги: Висока міцність на стиск. Простий монтаж. Зручне транспортування. Легка заміна пошкодженої плитки, не демонтуючи все покриття. Пожежна безпека.

×
Купити в 1 клік