Облицювальний камінь Травертін Скеля Золотий Мандарин

Артикул
250914
670,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Травертін Скала Золотий Мандарин може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Облицювальний камінь Травертін Скала Золотий Мандарин має унікальний і привабливий дизайн, який поєднує традиційний зовнішній вигляд і сучасні тенденції в будівництві.

Це довговічний, невибагливий і дуже міцний матеріал, який може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Основні характеристики: Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна. Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 240х150; 270х150; 330х150. Товщина, мм: 20. Площа в упаковці (без урахування шва), м.кв: 0,5. Вага упаковки, кг: 21. Розміри кутового елемента, мм: 330/165х150. Товщина, мм: 30. Кількість в упаковці, шт:6. Вага упаковки, кг: 13. Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 39. Клас бетону: В25. Морозостійкість, цикл: F100.

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.