Облицювальний камінь Травертін Скеля Золотий Мандарин

Код
25562
780,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Травертін Скала Золотий Мандарин може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.
Купити в 1 клік

Облицювальний камінь Травертін Скала Золотий Мандарин має унікальний і привабливий дизайн, який поєднує традиційний зовнішній вигляд і сучасні тенденції в будівництві.

Це довговічний, невибагливий і дуже міцний матеріал, який може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Основні характеристики: Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна. Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 240х150; 270х150; 330х150. Товщина, мм: 20. Площа в упаковці (без урахування шва), м.кв: 0,5. Вага упаковки, кг: 21. Розміри кутового елемента, мм: 330/165х150. Товщина, мм: 30. Кількість в упаковці, шт:6. Вага упаковки, кг: 13. Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 39. Клас бетону: В25. Морозостійкість, цикл: F100.

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.

×
Купити в 1 клік