Облицювальний камінь Сланець Золотий Мандарин

Артикул
250905
510,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Сланець Золотий Мандарин може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Облицювальний камінь Сланець Золотий Мандарин має унікальний та привабливий дизайн, який поєднує у собі традиційний зовнішній вигляд та сучасні тенденції у будівництві.

Це довговічний, невибагливий і дуже міцний матеріал, який може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Основні характеристики: Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 390х195; 195х195; 95х195. Товщина, мм: 20. Площа в упаковуванні (без урахування шва), м.кв: 1. Вага упаковуванні, кг: 33. Розміри кутового елемента, мм: 390х95х195. Товщина, мм: 20. Кількість в упаковування, шт:6. Вага упаковування, кг: 20. Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 33. Клас бетону: В25. Морозостійкість, цикл: F100.

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.