Облицювальний камінь Сланець Золотий Мандарин

Код
25554
594,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Сланець Золотий Мандарин може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.
Купити в 1 клік

Облицювальний камінь Сланець Золотий Мандарин має унікальний та привабливий дизайн, який поєднує у собі традиційний зовнішній вигляд та сучасні тенденції у будівництві.

Це довговічний, невибагливий і дуже міцний матеріал, який може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Основні характеристики: Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 390х195; 195х195; 95х195. Товщина, мм: 20. Площа в упаковуванні (без урахування шва), м.кв: 1. Вага упаковуванні, кг: 33. Розміри кутового елемента, мм: 390х95х195. Товщина, мм: 20. Кількість в упаковування, шт:6. Вага упаковування, кг: 20. Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 33. Клас бетону: В25. Морозостійкість, цикл: F100.

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.

×
Купити в 1 клік