Облицювальний камінь Плато Золотий Мандарин

Код
25555
672,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Плато Золотий Мандарин застосовується для облицювання фасадів та цоколів будівель, альтанок, басейнів, саун, для декорування фрагментів інтер'єрів та камінів та використовується у ландшафтному дизайні.
Купити в 1 клік

Лицьовий камінь Плато Золотий Мандарин застосовується для облицювання фасадів та цоколів будівель, альтанок, басейнів, саун, для декорування фрагментів інтер'єрів та камінів та використовується у ландшафтному дизайні.

Також за допомогою цього матеріалу проводять облицювання стовпів, колон, арок, віконних та дверних отворів, огорож, лав та альтанок. Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 215х100; 240х100. Товщина, мм: 20. Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 29. Площа в упаковування (без урахування шва), м.кв: 0,5. Вага упаковування, кг: 14. Розміри кутового елемента, мм: 240/215х100. Товщина, мм: 20. Кількість в упаковування, шт: 12. Вага упаковування, кг: 16. Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 29. Клас бетону: В25. Морозостійкість, цикл: F100.

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.

×
Купити в 1 клік