Облицювальний камінь Бельгійска цегла Золотий Мандарин

Код
25552
680,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Бельгійська цегла Золотий Мандарин може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.
Купити в 1 клік

Облицювальний камінь Бельгійська цегла Золотий Мандарин має унікальний та привабливий дизайн, який поєднує в собі традиційний зовнішній вигляд та сучасні тенденції у будівництві.

Це довговічний, невибагливий і дуже міцний матеріал, який може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги. Основні характеристики: Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів.

Поверхня бетону: Фактурна Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 250х65 Розміри кутового елемента, мм: 250х125х65 Товщина, мм: 12 Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 25 Площа в упаковці (без урахування шва), м.кв: 0.5 Вага упаковки, кг: 13 Клас бетону: В25 Морозостійкість, цикл: F100

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.

×
Купити в 1 клік