Облицювальний камінь Бельгійска цегла Золотий Мандарин

Артикул
250903
680,00 ₴
В наявності
Облицювальний камінь Бельгійська цегла Золотий Мандарин може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги.

Облицювальний камінь Бельгійська цегла Золотий Мандарин має унікальний та привабливий дизайн, який поєднує в собі традиційний зовнішній вигляд та сучасні тенденції у будівництві.

Це довговічний, невибагливий і дуже міцний матеріал, який може використовуватися для облицювання будівель, облаштування огорож, альтанки, мангалу, зони для відпочинку, облицювання стін, камінів, сходових прольотів, саун та підлоги. Основні характеристики: Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів.

Поверхня бетону: Фактурна Застосування: Облицювання стін усередині та зовні приміщень.

Розміри прямого елемента, мм: 250х65 Розміри кутового елемента, мм: 250х125х65 Товщина, мм: 12 Вага 1 м.кв (без урахування шва), кг: 25 Площа в упаковці (без урахування шва), м.кв: 0.5 Вага упаковки, кг: 13 Клас бетону: В25 Морозостійкість, цикл: F100

До основних переваг облицювального каменю можна віднести: рельєфну структуру, довговічність (гарантія виробника 20 років), високою міцністю на стиск, стійкість до високої вологості завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання – 7% та стійкість до прямого контакту з полум'ям.