Цегла Рядова

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Цегла рядова

Цегла рядова – найпопулярніший матеріал для зведення будівель та споруд як житлового, так і промислового призначення. Рядова цегла може використовуватися для кладки стін (у тому числі опорних), фундаменту, стовпів, арок та ін. Через високе навантаження на конструкції з цегли до технології її виробництва пред'являються особливі вимоги, Цегла рядова відрізняється безліччю параметрів, серед яких: габарити, щільність, морозостійкість, наявність порожнин. Залежно від зазначених характеристик може змінюватись призначення цегли.

Повнотіла цегла 

Обсяг порожнеч в повнотілу цеглу варіюється від 0 до 13%. Така цегла є основним будівельним матеріалом для кладки цоколя та стін: опорний та перегородок, а основною його відмінністю є міцність на стиск та вигин.

Залежно від цього показника змінюються марки рядової повнотілої цегли: від М75 до М250. Наприклад, цегла рядова повнотіла М150 має міцність на стиск – 150 кг/кв. див. Іншими важливими показниками є його морозостійкість та здатність поглинати вологу.

Порожниста цегла 

Рядова порожниста цегла використовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін. Основна зовнішня ознака цегли – наявність різноманітних за формою отворів: овальних, круглих, прямокутних, які можуть бути наскрізними та ненаскрізними. Такі порожнечі можуть займати від 13 до 50% від загального обсягу цегли, завдяки чому суттєво знижується його маса, і покращуються теплоізоляційні характеристики.

Купити рядову цеглу вказаних типів, можна звернувшись до компанії "Прем'єр Буд", з Доставлення по Києву та іншим регіонам України.