Цегла клінкерна Керамейя

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Клінкерна цегла «Керамейя»

Підприємство «Керамейя» розпочало свою роботу 10 років тому і сьогодні є лідером у виготовленні облицювальної цегли. Сучасне обладнання заводу забезпечує повний контроль над будь-яким етапом технологічного процесу з випуску клінкерної цегли «Керамейя».

Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами. На підприємстві в лабораторних умовах проводиться ретельне дослідження сировини для виробництва цегли, випробування готових зразків та розробка нових технологій.

Клінкерна цегла «Керамейя» - «Клінкерам» виготовляється зі спеціальних типів глини з випалом виробів за температури 1300 градусів.

Основні характеристики цегли:

• Тривалий термін експлуатації – гарантія на цеглу – 100 років;

• Вологопоглинання – не більше 6%;

• Морозостійкість – до 150 циклів;

• Висока міцність – від М350;

• Екологічна безпека.

Основне призначення клінкерної цегли «Керамейя» - зовнішнє оздоблення будівель. Найчастіше він використовується як облицювальний матеріал для котеджів, дачних будинків. Також він може бути декоративним елементом при облаштуванні камінів, ландшафтному дизайні та ін.

Сьогодні завод «Керамейя» випускає 15 різновидів клінкерної цегли.

Вся продукція заводу розміщується на піддонах, що унеможливлює її пошкодження при перевезенні. Крім цього, з фронтального боку кожен ряд цегли покривається гофрокартоном. Цегла перев'язується стрічками, а піддон упаковується в спеціальну плівку.

Компанія "Прем'єр Буд" надає можливість купити усі види клінкерної цегли «Керамейя» у Києві та по Україні, з можливістю Доставлення