• (067) 700-65-14
  • (050) 406-11-46
<текст не використовується в системі>0Item(s)

ваш кошик порожній

Product was successfully added to your shopping cart.

Газоблок Стоунлайт

   

13 шт.

   

13 шт.

Газобетон «Стоунлайт»

Газобетон «Стоунлайт» - один з найпопулярніших матеріалів у забудовників і застосовується у зведенні будівель малої поверховості, перегородок, стін. Газобетонні блоки виготовляються з пористого бетону, який готується змішуванням води, піску, вапна та цементу з додаванням газоутворювальної речовини (алюмінієвої пудри). Якість газобетону залежить від матеріалів, що використовуються, точного дотримання виробничих технологій. Ми надаємо можливість купити якісні газобетонні блоки компанії «Стоунлайт». Продукція цієї торгової марки за всіма критеріями відповідає високим європейським стандартам, має чудові характеристики.

Спеціальна методика виробництва наділяє газобетонні блоки особливими якостями.

Основні властивості газоблоків «Стоунлайт»:

• Матеріал чудово акумулює тепло, тому приміщення зі стінами з газобетону «Стоунлайт» захищене від коливань температури. Високі показники теплоізоляції газоблоків дозволяють економити на опаленні, кондиціювання;

• Будівельний матеріал вогнестійкий;

• Газобетон не піддається руйнівному впливу мікроорганізмів, навколишнього середовища;

• Всі газобетонні блоки важать однаково, мають однаковий розмір, у зв'язку з чим відрізняються простотою у транспортуванні, монтажі;

• Тривалий термін експлуатації.

Газоблоки фірми «Стоунлайт», завдяки стабільним фізичним і механічним характеристикам, строгому дотриманню геометрії виробів з мінімальними похибками, є універсальним будматеріалом як для приватного, так і для промислового будівництва.

Компанія "Прем'єр Буд" надає можливість купити газоблоки «Стоунлайт» у Києві та по Україні, з можливою організацією Доставлення.