ЖБІ та Бетон

Фільтр

Позиції 1-12 з 50

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 50

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Залізобетонні вироби

Основні матеріали для будівництва залізобетонних конструкцій – це плити перекриттяфундаментні блоки, що виготовляються на заводах ЗБВ. Застосовуються вони під час будівництва котеджів, висотних будинків, промислових споруд. Їх монтаж проводиться окремо, але в результаті виходять монолітні залізобетонні конструкції.

Плити перекриття – це залізобетонні вироби, які використовуються у будівництві як перекриття між поверхами, покриття будівель та різних споруд. Такі вироби мають внутрішні порожнечі у вигляді труб, які покращують їхню міцність на вигин, дозволяючи витримувати суттєві навантаження. Наявність порожнин знижують масу плити й дозволяють прокладати різні комунікації.

Фундаментні блоки ЗБВ – ще один вид що має попит на будівельному ринку виробів. Це основний матеріал для зведення фундаментів, цокольних стін та підвальних приміщень. Готові фундаментні блоки ЗБВ мають форму паралелепіпеда, армовані металом, оснащені петлями та спеціальними пазами, які заповнюються розчином при монтажі та сприяють кращій зв'язці.

До матеріалів для будівництва залізобетонних конструкцій висуваються особливі вимоги – міцність на вигин, морозостійкість, вологонепроникність, корозійна стійкість.

Компанія "Прем'єр Буд" надає можливість купити ЗБВ – плити перекриттязалізобетонні блоки, кругло пустотні плити у Києві та по Україні, з організацією Доставлення.