Бетонний відлив 250х248х84

Код
25731
64,00 ₴
В наявності
Бетонний відлив 250х248х84
  • Висота: 84
  • Колір: Сірий
Купити в 1 клік
Відлив
Відлив, він же водостік, призначений для відводу атмосферних опадів з метою зменшення вологості основи будівлі та прилеглої території. Відлив також використовується при укладанні бруківки для посилення системи дренажу, яка згодом підвищить довговічність мощення. Крім цього, може виконувати естетичну функцію між площами на яких укладена тротуарна плитка. 

Бетонний відлив забезпечує ефективне відведення талої та дощової води з пішохідних зон, прибудинкової території та інших ділянок. Даний елемент має форму увігнутого жолоба та допомагає позбутися від калюж під час інтенсивних дощів, роблячи тротуари та майданчики зручними для пересування машин і пішоходів. Відливи встановлюються уздовж тротуару або майданчика, виробляються в широкій кольоровій гамі та виступають складовим елементом ландшафтного дизайну території.

Переваги бетонного відливу
Даний водостічний елемент виробляється з якісного, екологічно чистого бетону, тому абсолютно безпечний для навколишнього середовища та здоров'я людини. Бетонний відлив стійко переносить перепади температур, атмосферні опади та механічні навантаження, не вигоряє на яскравому сонці. Виріб стійкий до стирання, добре витримує постійний вплив інтенсивних водних потоків і може служити протягом багатьох років, зберігаючи декоративний зовнішній вигляд.
Водосток Бетонний
Товщина (мм) 84
Висота, мм 248
Довжина, мм 250
×
Купити в 1 клік