Тротуарна плитка "ЕКО"

Фільтр

Позиції 1-12 з 48

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 48

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список
Тротуарна плитка "ЕКО"

Виробник тротуарної плитки компанія «ЕКО» спеціалізується на виробництві тротуарної плитки, поребриків, зливок (відливів). Всі ці вироби все частіше застосовуються для доброустрою територій приватних будинків, житлових комплексів, комерційних будівель, різних майданчиків, заправок тощо.

Тротуарна плитка до компанії «ЕКО» поєднує в собі доступність і високу якість. 

Гарантія на тротуарну плитку - 7 років!

Завдяки своїй прийнятній ціні та відмінній якості тротуарні вироби цієї компанії (плитка, поребрики, зливи) завоювали велику популярність серед споживачів Київської області та інших регіонів.

Для виробництва цих ФЕМ виробів використовується спеціальне обладнання, а також у Компанії «ЕКО» впроваджена унікальна технологія напівсухого вібропресування.

Асортимент продукції Компанії «ЕКО» постійно розширюється. На сьогодні він є плиткою найпопулярніших і що має попит форм - це Старе місто і Цегла, а також поребрики різних розмірів і зливи. Всі ці вироби представлені в широкій гамі кольорів.

Наша компанія "Прем'єр Буд"  є прямим дилером виробничою Компанії «ЕКО»  і надає можливість купити тротуарну плитку  за найвигіднішими цінами в Києві та Україні, з організацією її Доставлення.