Цегла шамотна (вогнетривка) ША-8

Артикул
ууепу6
96,90 ₴
В наявності
Чудово підходить для будівництва теплових агрегатів, де максимальна температура сягає 1690 градусів. Марка міцності: М 100 Тип цегли: Повнотіла Вогнетривкість не нижче (°С): 1690 °С Пористість відкрита: трохи більше 30%

Як для побутової споруди, так і для промислового об'єкта потрібні матеріали, які мають вогнетривкі якості та при цьому є високоякісними.

Саме тому шамотна цегла сьогодні дуже популярна. Він має різні габарити і маркування, завдяки чому у Вас є свобода вибору оптимального для Вас варіанта з широкого асортименту. Цегла вогнетривка ША-8 входить до групи прямих цеглин. Його розміри зручні, а вага є збалансованою, тому класти таку цеглу дуже просто. Купити цегла ша 8 у Києві можна в інтернет-магазині Тривіта.

Основні переваги та технічні особливості вогнетриву ША-8 Цей виріб чудово підходить для будівництва теплових агрегатів, де максимальна температура досягає 1690 градусів. Великою перевагою шамоту є не тільки високий ступінь вогнетривкості та висока температура початку деформації (1300 градусів), але й стійкість до хімічних речовин, включаючи доменний або промисловий шлак.

Додаткові переваги – тривалий експлуатаційний термін та висока міцність матеріалу. Дуже важливо, щоб сировина була високої якості