Цегла шамотна (вогнетривка) ША-5

Артикул
аы;
76,90 ₴
В наявності
Основним напрямом використання є барбекю, груби, каміни, печі, російські лазні, димарі, димові труби, мангали. Марка міцності: М 100 Тип цегли: Повнотіла Вогнетривкість, не нижче (°С): 1690°С Пористість відкрита: трохи більше 30%

Цегла ША-5 за своїми характеристиками значно відрізняється від простої цегли.

Він виготовляється на основі спеціальної глини з підвищеним вмістом шамоту. Глина розмелюється і потім випалюється при високій температурі (до 1500 градусів). На частку шамотного порошку у складі вогнетривкої цеглини припадає до 70% маси.

Також до складу входять зерна кварцу, коксовий та графітовий порошки. Максимальна вогнетривкість цього матеріалу становить 1690 градусів, при цьому він зберігає свою форму та габарити при нагріванні до 1300 градусів.

Теплові агрегати з такої цеглини відрізняються стійкістю до негативного впливу температурних перепадів, хімічних речовин та доменних шлаків. Сфера застосування вогнетривкої цегли ША-5 Основним напрямом використання цього матеріалу є спорудження теплових агрегатів промислового та приватного характеру (барбекю, груби, каміни, печі, російські лазні, димарі, димові труби, мангали). Це також можуть бути опалювальні конструкції, котли та котельні.