• (067) 700-65-14
  • (050) 406-11-46
<текст не використовується в системі>0Item(s)

ваш кошик порожній

Product was successfully added to your shopping cart.

Тротуарна плитка "Золотий Мандарин"

   

Позиции с 1 по 24 из 36

  1. 1
  2. 2

   

Позиции с 1 по 24 из 36

  1. 1
  2. 2

Тротуарна плитка «Золотий мандарин», Україна – це ціле сузір'я виробів із різноманітною фактурою, формами та цікавими кольоровими рішеннями. «Золотий мандарин» - виробник, який навчився задовольняти потреби своїх споживачів у сучасних та оригінальних будівельних матеріалах, дотримуватися тенденцій дизайну.

Асортимент тротуарної плитки серйозно змінився з того часу, як вона стала незамінним елементом в облаштуванні прилеглих до приватних будинків, офісів, магазинів територій. Сьогодні покупець має можливість зробити хороший вибір, основою якого будуть особисті переваги, необхідні експлуатаційні параметри. «Золотий мандарин» пропонує 14 різноманітних типів тротуарної плитки для укладання, що дозволяють реалізувати найцікавіші ідеї та задуми. Так, ви зможете купити тротуарну плитку ТМ Золотий мандарин українського виробництва, яка дає можливість створити деяку подобу старої бруківки, плитку Креатив, для створення будь-яких малюнків округлої форми. Доступні вироби з витонченими геометричними формами – Квадрат, Ромб та інші.  

Плитка для тротуарів Золотий мандарин може дивувати не тільки формою та кольором. Вироби мають відмінні фізико-хімічні характеристики. Наприклад, лише одна плитка здатна витримувати навантаження, яке створює невеликий вантажний автомобіль. Вироби мають достатню зносостійкість, стійкі до негативної дії хімічно активних речовин, коливання температурного режиму.

Інтернет-магазин Прем'єр Буд надає можливість купити якісну тротуарну плитку «Золотий мандарин» від українського виробника в Києві та по Україні, з організацією її доставлення.