Екструзійний пінополістирол БАТЕПЛЕКС 1200х600х100

Артикул
200111
224,85 ₴
В наявності
Утеплення будинків: стін, дахів, фундаменту, фасадів, підлог, лоджій та балконів. Теплоізоляція авто-, залізничного та аеродромного полотна, теплоізоляція льодового дзеркала у льодових палацах. Товщина мм: 100 Щільність: 35 кг/м3. Коефіцієнт теплопровідності Вт: 0,029-0,032 Температурний режим експлуатації °C: від -50 до +75 Горючість: Г4

Плити БАТЕПЛЕКС – білоруська марка теплоізоляційних плит з екструдованого пінополістиролу, яка ідеально підходить для утеплення заміських будинків чи міських квартир.

Переваги утеплювача з екструдованого пінополістиролу:

Низька теплопровідність, завдяки чому для теплоізоляції будинку потрібний набагато тонший шар БАТЕПЛЕКС, ніж інших утеплювачів; мінімальне водопоглинання, що дозволяє використовувати БАТЕПЛЕКС без додаткової гідроізоляції в особливо сирих приміщеннях (бані, сауни, підвали); висока міцність на стиск; несхильність до впливу гризунів; термін служби понад 50 років, що підтверджено результатами випробувань; морозостійкість; екологічність; зручність та простота у використанні, висока швидкість монтажу.